Odstraňovanie laku a farby prostredníctvom suchého ľadu

ODSTRAŇOVANIE LAKU A FARBY Z OSOBNÝCH A NÁKLADNÝCH ÁUT

Ak sa na vašom osobnom alebo nákladnom automobile nachádzajú škvrny po farbách, náteroch alebo lakoch, nezúfajte. Ich odstránenie nie je totiž vôbec zložité, vyžaduje si však použitie tej správnej techniky. Firma IB REIN ponúka tryskanie suchým ľadom všade tam, kde nie je možné používať vysokotlakové čistenie a abrazívne otryskávanie. Vplyvom agresívneho čistenia suchým ľadom môžeme odstraňovať farbu a lak napríklad z kovových, drevených, plastových, kamenných alebo betónových povrchov. Sme firma, ktorá ponúka špičkové čistiace a otryskávacie práce. Sme flexibilní a kvalitní. Prečo sa oplatí použiť pre čistenie suchý ľad?
Výbornou metódou je napríklad čistenie suchým ľadom, prostredníctvom ktorého možno lak aj farbu odstrániť napríklad z kovového povrchu, či už dverí, plotov, brán alebo konštrukcií veľmi jednoducho a rýchlo. Aj pri odstraňovaní neudržiavaných náterov staršieho dáta dokážeme bez problémov odstrániť i hrubšie zažraté vrstvy aj v prípade, že sú napadnuté hrdzou, či pokročilou koróziou. Povrch tak bude dokonale čistý, pripravený k ďalšej údržbe alebo na nový náter.

Okrem toho je otryskávanie suchým ľadom maximálne účinné pri odstraňovaní zanesených olejov, gumy, hrdze a mastných látok. Povrchy sa tak dajú obnoviť v rámci pravidelného čistenia, po náročnej zimnej sezóne, pracovného zaťaženia alebo v prípade, že ho pokrýva súvislá vrstva špiny, ktorá odoláva bežnému čisteniu, či jednoduchému klasickému čisteniu. Metóda je využívaná priemyselnou, výrobnou a komunálnou sférou, no dobrým pomocníkom je aj pri čistení v domácnostiach a to ako pri rodinných domoch, tak i bytoch, vo firmách, v štátnej správe a samospráve, zdravotníckych, školských, ubytovacích a stravovacích zariadeniach, či všade tam, kde nie je možné pristúpiť k inému spôsobu čistenia alebo iné čistiace metódy sa javia ako nedostatočné.

Čo vám dávame k dispozícii?
Zo zmrazených peliet zo suchého ľadu sa po styku s čisteným materiálom stávajú plynné častice, ktoré po sebe v porovnaní s pieskovaním nezanechávajú vodu ani abrazívne médium. Tento faktor je tiež jedným z hlavných dôvodov, prečo je otryskávanie použiteľné aj pre čistenie jemných alebo elektrických častí a iných podobných častí. Dokonale z nich odstráni koróziu, mastnotu aj zvyšky oleja a to bez zanechania vlhkosti alebo stôp po vode. Na rozdiel od alternatívnych postupov sa tak nemusíte obávať, že by suchý ľad negatívnym spôsobom ovplyvnil životnosť alebo fungovanie čisteného miesta. Naše čistenie suchým ľadom Bratislava dostupné v oblasti západného Slovenska využíva vysoko kvalitné a účinné kompresory vyvíjajúce silný tlak vzduchu. Pod jeho vplyvom je suchý ľad schopný odstrániť aj odolné znečistenie, ktoré je v praxi častým problémom nákladných, stavebných a prepravných vozidiel.

Naše práce vykonávame v nasledujúcich lokalitách:
Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany,...

 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.