Odstraňovanie laku a farby z osobných a nákladných áut

ODSTRAŇOVANIE LAKU A FARBY Z OSOBNÝCH A NÁKLADNÝCH ÁUT

Ak sa na vašom osobnom alebo nákladnom automobile nachádzajú škvrny po farbách, náteroch alebo lakoch, nezúfajte. Ich odstránenie nie je totiž vôbec zložité, vyžaduje si však použitie tej správnej techniky. Firma IB REIN ponúka tryskanie suchým ľadom všade tam, kde nie je možné používať vysokotlakové čistenie a abrazívne otryskávanie. Vplyvom agresívneho čistenia suchým ľadom môžeme odstraňovať farbu a lak na osobných a nákladných autách. Sme firma, ktorá ponúka špičkové čistiace a otryskávacie práce. Sme flexibilní a kvalitní. Prečo sa oplatí použiť pre čistenie automobilov suchý ľad?
Výbornou metódou je napríklad čistenie suchým ľadom, prostredníctvom ktorého možno lak aj farbu odstrániť z povrchu vášho automobilu veľmi jednoducho a rýchlo, či už ide o auto využívané pre súkromné alebo firemné účely. Aj pri aute staršej výroby sa týmto spôsobom bez problémov zbavíte staršieho či nesúdržného náteru a môžete vášmu vozidlu dopriať novú farbu dodávajúcu moderný vzhľad, vďaka ktorému bude auto pôsobiť ako nové.

Okrem toho je otryskávanie suchým ľadom maximálne účinné pri odstraňovaní zanesených olejov, hrdze a mastných látok a to nielen v oblasti karosérie, ale aj podvozku. Ten sa dá obnoviť v rámci pravidelného čistenia, po náročnej zimnej sezóne alebo v prípade, že ho pokrýva súvislá vrstva špiny, ktorá odoláva bežnému čisteniu v priestoroch klasickej autoumyvárne. Metóda je využívaná tak majiteľmi osobných a nákladných automobilov, ako aj pre potreby automobilového priemyslu a iných priemyselných odvetví.

Čo vám dávame k dispozícii?
Zo zmrazených peliet zo suchého ľadu sa po styku s čisteným materiálom stávajú plynné častice, ktoré po sebe v porovnaní s pieskovaním nezanechávajú vodu ani abrazívne médium. Tento faktor je tiež jedným z hlavných dôvodov, prečo je otryskávanie použiteľné aj pre čistenie automobilových motorov a ich jednotlivých častí, z ktorých dokonale odstráni koróziu, mastnotu aj zvyšky oleja a to bez zanechania vlhkosti alebo stôp po vode. Na rozdiel od alternatívnych postupov sa tak nemusíte obávať, že by suchý ľad negatívnym spôsobom ovplyvnil životnosť alebo fungovanie vášho vozidla. Naše čistenie suchým ľadom Bratislava dostupné v oblasti západného Slovenska využíva vysoko kvalitné a účinné kompresory vyvíjajúce silný tlak vzduchu. Pod jeho vplyvom je suchý ľad schopný odstrániť aj odolné znečistenie, ktoré je v praxi častým problémom nákladných, stavebných a prepravných vozidiel.

Naše práce vykonávame v nasledujúcich lokalitách:
Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany,...

 
Máte záujem o naše služby? Neváhajte nás kontaktovať 0903 922 980 alebo napíšte email obchod@ibrein.sk