Agresívne čistenie suchým ľadom. Tryskanie zmrazenými peletami suchého ľadu

Agresívne čistenie suchým ľadom. Tryskanie zmrazenými peletami suchého ľadu
 
Agresívne tryskanie suchým ľadom je pomenovanie špičkovej čistiacej služby, ktorá je orientovaná na ťažšie znečistenie. Popri klasickom čistení suchým ľadom, ktorý prevádzkujeme dlhšiu dobu sme zaradili do nášho portfólia agresívne čistenie suchým ľadom. Možno sa pýtate, prečo agresívne čistenie? V našom vybavení nájdete viacero prístrojov, s ktorými vykonávame čistiace práce. Agresivita čistenia spočíva v silnom tlaku a prietoku vzduchu, ktorý v spojení so zmrazenými peletami dopadá na znečistení povrch ultra silnou rýchlosťou.Agresívne formy tryskania suchým ľadom v priemysle. 


Vďaka robustným kompresorom, ktorých výkon je vyexponovaný do väčšieho tlaku a prietoku vzduchu čistíme a odstraňujeme farbu, laky, hrdzu, tmel, mastnotu a iné nepoddajné znečistenia. Neorientujeme sa len na ťažké typy znečistení. Pomocou veľkých prietokových parametrov vzduchu a peliet čistíme a renovujeme zhorené a poškodené drevo.

Prečo suchý ľad? Kedy pieskovanie a vysokotlakové čistenie 3000 bar?
Je pravdou, že suchý ľad je vhodný všade tam, kde nie je možné používať pieskovanie a vodu. Zároveň je pravdou, že suchý ľad je vhodnou alternatívou ku klasickým typom otryskávania. Nie je pravdou, že suchý ľad je použiteľný na všetky typy povrchov a znečistení. Pieskovanie abrazívnym médiom je vhodné všade tam, kde chceme docieliť absolútne odstránenie povrchových vrstiev. Vysokotlakové čistenie, ktoré ponúkame až do tlaku 3000 barov je vhodné na strhávanie nánosov, odstraňovanie cementu a odkrývanie železných konštrukcií. Hydrosanácia je vhodným prvkom všade tam, kde chceme používať ekologickejšie prístupy k čisteniu. Suchý ľad je vhodný tam, kde je striktne vylúčené používanie abrazív a vody.Prečo sme zaradili suchý ľad do nášho portfólia?
Suchý ľad sme zaradili do našich služieb z viacerých dôvodov. Prvým faktom je vyradenie chémie a ťažkých abrazív, ktoré znečisťujú prostredie. Chápeme, že aj suchý ľad je potrebné vyrobiť, ale pri čistení neostáva žiadna znečistená voda a nebezpečné úlomky abrazív. Druhým faktorom je inovatívna metóda čistenia, ktorá je vhodná pri čistení mastnoty a chemických látok. Hlavne v priemysle ponúkame čistenie strojov a elektrických častí, zároveň vieme pohodlne otryskávať všade tam, kde je prísny zákaz narábania s vodou. Tretím faktorom nášho rozhodnutia, prečo zaradiť agresívne tryskanie suchým ľadom do portfólia je fakt, že vyplýva z nášho osobného presvedčenia a skúseností.

Vzhľadom nato, že sa špecializujeme na čistenie, renováciu, ošetrenie rôznych znečistených povrchov a podláh, čistenie suchým ľadom je vhodnou službou, ktorú vám vieme ponúknuť. V našej firme nájdete precíznosť, 100% kvalitu práce a kvalifikovanú pracovnú silu. Budeme veľmi radi, ak využijete niektorú z našich služieb. Neváhajte nás kontaktovať.Naše práce vykonávame v nasledujúcich lokalitách:
Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany,...
 
 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.