Odstraňovanie cementu pomocou otryskávania suchým ľadom

ODSTRAŇOVANIE CEMENTU POMOCOU OTRYSKÁVANIA SUCHÝM ĽADOM
 
Prečo je otryskávanie suchým ľadom ideálnou voľbou pri odstraňovaní cementu? V čom vyniká oproti iným postupom a na čo by ste pri ňom nemali zabúdať? Firma IB REIN ponúka špecifické služby zamerané na maximálny detail. Ak potrebujete odstrániť cement z chodníkov, áut alebo z iných povrchov neváhajte nás kontaktovať. Odstránenie cementu je možné aj agresívnym čistením suchým ľadom. Práve naša technológia umožňuje dosahovať výborné výsledky. Sme flexibilní a kvalitní. Ponúkame špičkové riešenia zamerané na čistotu a poriadok. Zbavte sa stôp po cemente efektívnou metódou
V oblasti čistiacich služieb pôsobí naša firma IB Rein už od roku 1994 a k našim zákazníkom patria tak súkromné domácnosti, ako aj výrobné podniky a spoločnosti zaoberajúce sa rôznymi priemyselnými činnosťami. Príkladom našich profesionálnych služieb je odstraňovanie cementu pokrývajúceho rozličný povrch z tvrdého aj mäkkého materiálu. Vo väčšine prípadov ide o cement, ktorý sa na tento povrch dostal počas prác v stavebníctve a medzitým stihol aj zaschnúť, v dôsledku čoho ho klasickým čistením a bežnými chemickými prostriedkami nedokážete odstrániť. Tie paradoxne nepotrebuje otryskávanie betónu prostredníctvom suchého ľadu, s pomocou ktorého betónový múr jednoducho zbavíte cementu, ktorý sa na ňom zachytil.

Hoci platí, že cement sa dá odstrániť z každého povrchu, vhodná metóda čistenia sa môže líšiť v závislosti od typu povrchu. So zaschnutým cementom sa v prvom rade často stretávame na nákladných autách, asfalte či zámkovej dlažbe, ktorá sa môže poškodiť pri použití príliš vysokého tlaku vody alebo chemických prostriedkov. Otryskávanie suchým ľadom sa však na vodu nemusí spoliehať a s jeho pomocou ste tak schopní odstrániť prebytočný cement prakticky z akéhokoľvek povrchu. To tiež vysvetľuje, prečo sa tento postup bežne aplikuje tak v privátnej, ako aj komunálnej sfére pri procese čistenia chodníkov a ulíc slovenských miest a obcí.

Naše služby sú vám k dispozícii
Pri našej práci využívame špecializované zariadenia a vychádzame z našich dlhoročných skúseností v oblasti čistiacich služieb. Ak vás teda naša ponuka zaujala, kontaktujte nás a zistite náš cenník pre čistenie suchým ľadom. Odstraňovaním cementu, ako aj ďalšími odbornými službami sa zaoberáme predovšetkým v mestských častiach Bratislavy a priľahlých mestách a obciach spadajúcich pod oblasť Záhorie, môžete nás však osloviť aj v prípade záujmu o prácu  v inej lokalite. Naše služby môžu využijete v nasledovných mestách: Bratislava, Malacky, Senica, Pezinok, Senec, Nitra, Galanta, Šamorín, Trenčín, Považšká Bystrica, Nové Zámky, Žilina, Banská Bystrica, Brezno, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad, Prešov. 

 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.