Čistenie a dezinfekcia pivničných priestorov suchým ľadom.

ČISTENIE PIVNIČNÝCH PRIESTOROV V PRAXI

Ak je vaša pivnica zanesená hlinou a nečistotami alebo si vyžaduje čistenie a dezinfekciu, nečakajte a obráťte sa na špecializovaného poskytovateľa čistiacich služieb čo najskôr. Čo vám ponúkame a kedy sme vám k dispozícii, zistíte z nasledovného článku. Úvodom by sme chceli napísať, že naša firma IB REIN ponúka špičkové čistiace a otryskávacie služby zamerané na povrchové úpravy. Jednou z našich čistiacich metód je čistenie suchým ľadom. Sme firma, ktorá ponúka flexibilitu, výborný prístup a zameranie na detail. 

Prečo práve suchý ľad?
Nielen profesionálni používatelia sa v praktickom živote rýchlo presvedčia o nadmieru všestrannom využití, ktoré charakterizuje otryskávanie suchým ľadom. Jednou z možností jeho aplikácie je napríklad čistenie pivničných priestorov, z ktorých stien máte v úmysle odstrániť prebytočnú špinu, ktorá sa na nich v priebehu rokov a pod vplyvom okolitého prostredia a vlhkosti nahromadila. Poslúži vám tiež v prípade pivnice, ktorá bola v čase intenzívnych jarných dažďov zatopená a dažďová voda do nej vniesla veľa špiny, hliny a ďalších nečistôt z okolia.
 
S podobnými situáciami si suchý ľad dokáže hravo poradiť a pod vplyvom jeho zmrazených peliet sa špina nachádzajúca vo vašej pivnici začína rozpúšťať prakticky okamžite, už v priebehu niekoľkých sekúnd. Na jeho báze fungujú viaceré špecializované zariadenia od popredných výrobcov na trhu a ich kvalita či spoľahlivá technológia zaručuje perfektne vykonané čistenie suchým ľadom. To má zároveň dezinfekčný účinok, ktorý vám padne vhod nielen v prípade pivníc využívaných za účelom skladu nástrojov a náradia, ale aj rôznych surovín, materiálov citlivých na vlhkosť či dokonca vína.

Kde možno čistenie suchým ľadom využiť
Suchý ľad je ideálnou odpoveďou predovšetkým pre pivnice väčších rozmerov s výrazným a odolným znečistením. Naša služba čistenie suchým ľadom Bratislava je vám plne k dispozícii v jednotlivých mestských častiach hlavného mesta, nemáme však problém vycestovať za vami ani do iného mesta či lokality na území západného Slovenska. Ak teda máte záujem vyčistiť, renovovať alebo dezinfektovať vašu pivnicu respektíve pivničné priestory vo vašej domácnosti alebo na chalupe, sme vám k službám spolu s modernou formou čistenia pivníc, s ktorou už máme bohaté skúsenosti, ako si v praxi overili mnohí z našich spokojných zákazníkov.
Čistenie a dezinfekciu pivníc vykonávame v týchto lokalitách: Bratislava, Malacky, Senec, Pezinok, Šamorín Kittsee, Volfstahl, Berg a na území západného Slovenska a stredného Slovenska pre mestá a ich okolia: Trnava, Galanta, Dunajská Streda, Veľký Meder, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Dubnica nad Váhom, Prievidza, Handlová, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Púchov, Považská Bystrica, Topoľčany, Levice, Nitra, Sereď, Šaľa, Nové Zámky, Komárno, Bytča, Žilina, Martin, Kysucké Nové Mesto, Čadca, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Dolný Kubín, Tvrdošín, Banská Bystrica, Brezno, Rimavská Sobota, Revúca, Lučenec, Detva, Krupina, Veľký Krtíš, Zvolen, Žiar nad Hronom.

 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.