Čistenie pomníkov, náhrobných kameňov čisto ekologicky- suchým ľadom

Čistenie pomníkov, náhrobných kameňov čisto ekologicky- suchým ľadom

Firma IB REIN ponúka profesionálne čistiace práce zamerané na ekologické formy čistenia. V našich radoch nájdete nasledovné ekologické čistiace služby:
  • Čistenie suchým ľadom
  • Čistenie solárnych panelov suchým ľadom
  • Diamantové čistenie povrchov z kameňa
  • Odstraňovanie buriny horúcou vodou
  • Čistenie vysokotlakovou vodnou technológiou

 
Všetky uvedené činnosti majú ekologický podtón a nepoužívame pri týchto činnostiach chémiu. Čistenie pomníkov vykonávame na rovnakej báze. Ekologicky bez žiadnej chémie. Vždy nás nahnevalo, že do pôdy ľudia vylievajú chémiu.

Naša služba zameraná na čistenie náhrobných kameňov je vhodná na všetky pomníky, ktoré sú zanedbané a kameň vykazuje výrazné znečistenie. Rokmi usádzania sa znečistenia je výsledkom nie až tak dobre vyzerajúci pomník. Našou snahou je ponúkať profesionalitu, ktorá je orientovaná na čistenie pomníkov suchým ľadom alebo vysokým tlakom horúcej 98 stupňovej vody.

Kde pôsobíme?
Vzhľadom na naše mobilné vybavenie vieme prísť na určené miesto. Disponujeme mobilnými kompresormi a mobilnými vysokotlakovými čističmi, ktoré produkujú horúcu vodu. Nepotrebujeme žiadny zdroj energie, ani elektrickej, ani zdroj vody. Tým, že sme mobilní vieme prísť na území širokého okruhu Bratislavy: Bratislava, Malacky, Stupava, Senec, Pezinok, Trnava, Šamorín, Dunajská Streda.

Ako prebieha čistenie pomníkov?
V prvom rade potrebujeme od vás nejakú fotku a následne si dohodneme termín. Je veľmi podstatné povedať, aké sú vaše očakávania. V mnohých prípadoch si zákazník žiada aj jemné mokré prebrúsenie kameňa na pomníku, alebo impregnáciu kameňa. Aj takéto služby realizujeme. K práci nepotrebujeme vlastne nič, len voľný prístup.

Aké výsledky je možné očakávať po čistení?
Čistiace výsledky sú veľmi dobré. Už spomínaná technológia čistenia suchým ľadom a vysokotlakové čistenie horúcou vodou uvoľňujú najnepoddajnejšie znečistenie. Pelety suchého ľadu odstraňujú povrchové vrstvy, horúca voda čistí kameň do hĺbky. Naša technika je skutočne robustná. Treba rešpektovať fakt, že kameň je renovovateľný z určitej časti. Zázraky s starým kameňom urobiť nevieme, ale výsledky sú veľmi pekné a dobré.

Naše kompletné portfólio nájdete na web stránkach:
www.ibrein.sk
www.industrialcleaning.sk
www.perfektnepodlahy.sk


Neváhajte nás kontaktovať.